Regulamin i polityka prywatności
Sprzedawca jeszcze nie uzupełnil tej podstrony. Jeśli jesteś sprzedawcą zaloguj się i uzupełnij tą podstronę.


Poniżej jeżeli właściciel uzupełnił odpowiednie pola. Powinna znajdować się polityka prywatności, wzór odstąpienia od umowy, i regulamin niniejszego sklepu, jest to propozycją umowy kupna /sprzedaży skierowana do Ciebie jako konsumenta. Jeżeli chcesz zawrzeć indywidualna umowę kupna ze sprzedawcą lub chcesz poznać szczegóły realizowania zamówień, negocjować warunki umowy skontaktuj się z właścicielem sklepu.

Regulamin sklepu - sprzedaży

Każdy klient, członek programu może przystąpić do nas na indywidualnych warunkach umowy - należy się w tym celu z nami skontaktować przedstawiając swoje warunki. Poniżej znajdują się przykładowe warunki obowiązujące w przypadku braku ustalenia innych.

1. Sklep prowadzony jest przez  firmę AGRABLA sp. z o.o, ul. Wodna 4, 43-460 Wisła, mdeja48@gmail.com, skype mdeja4, tel: 512 051844

1.1. Zastrzegam sobie prawo do wakacji, pobytu w szpitalu, złamanej nogi, urwanej ręki, uderzenia meteorytem itd. O wszelakich niedognościach chwilowych zmianach w funkcjonowaniu sklepu postaram się o ile to możliwe informować, w razie potrzeby gdy chcesz być pewny że wszystko ze mną aktualnie w porzadku prosze o kontakt.

2. Sprzedaż realizowana jest przez stronę internetową, adres email, telefon.

3.  Sposoby wysyłki podane są na stronie internetowej. Przedmioty staram się wysyłać zaraz po zatwierdzeniu wpłaty (czy to na konto bankowe 81 1750 0012 0000 0000 2921 0292 Raiffeisenpolbank czy przez innego operatora). W najgorszym wypadku wyślę je w terminie do 7 dni po zatwierdzeniu wpłaty, przewaznie jednak wysyłam je tego samego dnia podczas porannego bądź popołudniowego spaceru z pieskiem. Przesyłki o ile to możliwe pakuje ekologicznie.

4. Zastrzegam sobie możliwosc stwierdzenia braku dostępności danego towaru, nawet po złożonym zamówieniu. W takiej sytuacji robię zwrot przedpłaty po ustaleniu z klientem, bądź pozwalam klientowi wybrać sobie inny towar będący w tej samej cenie lub do 20% droższy (w ramach pierwotnej ceny).

5. Klient ma prawo korzystać z Polskiego Prawa, a więc ma prawo do 10 dniowego zwrotu towaru (w tym przypadku przedłuzyełm ten termin do dwóch tygodni 14 dni) itd.

 

6. Z niewyjaśnionych sobie przyczyn zastrzegam sobie prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży dopóki nie zostanie zrealizowana.

Polityka prywatności danych osobowych

Polityka prywatności sklepu

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Właścicielem sklepu i administratorem danych osobowych zbieranych w sklepie jest:

Nazwa: Agrabla sp.z o.o.
Adres: ul. Wodna 4 43-460 Wisła
Tel: 512051844
NIP: 5492408211
email: mdeja48@gmail.com


Naliczanie punktów lojalnościowych.
 1. Jeżeli jesteś uczestnikiem krajowego programu lojalnościowego Agrabla i chcesz otrzymać punkty lojalnościowe pamiętaj by upewnić się, że w trakcie składania zamówienia uzupełnione jest pole z ID partnera.
 2. Punkty naliczane są jako punkty oczekujące, właściciel sklepu jest zobowiązany w terminie do 14 dni od dostarczenia towaru/usługi (za która otrzymał zapłatę) potwierdzić lub anulować transakcje punktową.
Używanie Rabatów
 1. Warunkiem podstawowym otrzymania rabatów jest posiadanie punktów w programie Agrabla.
 2. Każda firma decyduje ile w danym momencie chce dać rabatu, ilość rabatu możliwa do zyskania widoczna jest przy składaniu zamówienia, dla osób zalogowanych do panelu partnera.
Ogólne warunki użytkowania sklepów w domenie markopol.agrabla.pl

 1. Agrabla sp. z o. o. udostępniająca serwis internetowy nie jest sprzedawcą towarów/usług ani też pośrednikiem i nie bierze odpowiedzialności za transakcje.
 2. W trosce o dobro klienta firma informuje że z towarów sprzedawanych w sklepie należy korzystać zgodnie z ichniejszym zwyczajowym przeznaczeniem.
 3. Sprzedaż realizowana jest przez stronę internetową, adres email lub telefon formę sprzedaży ustala administrator sklepu.
 4. Sklepy utrzymywane są na serwerach firmy Agrabla. sp. z o.o.
 5. O wszelakich niedogodnościach chwilowych zmianach w funkcjonowaniu sklepu postaramy się o ile to możliwe informować, w razie problemów z funkcjonowaniem prosimy o kontakt.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do błędów w oprogramowaniu jak możliwość anulowania transakcji jeśli jakakolwiek procedura odbyła się niepoprawnie z powodu niecelowego błędu w skrypcie.
 7. Polityka prywatności danych osobowych ze sklepów agrabla zarządza właściciel danego sklepu, dodatkowo obowiązuję polityka prywatności serwisów firmy Agrabla, którą znajdziesz tutaj.
 8. Rejestracja w serwisie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych klienta przez właściciela serwisu oraz jeżeli zarejestrujesz się także w programie lojalnościowym przez firmę Agrabla.sp. z o.o. - szczegóły znajdziesz tutaj - klient ma prawo wglądu do zgromadzonych danych oraz ich poprawiania.
w 100% naturalne oleje, tłoczone na zimno
Status Programu Lojalanościowego | Informacje o Cookies | Załóż swój sklep

Transferuj.pl